2010 Tikkiy Emo Kisa Saç Kesim Modelleri

Posted by ByGOGO On 0 yorum
Aşağıdaki birbirinden güzel kısa saç modellerine hemen aldanmamak lazım. Nedenleri yazımızı okudukça daha iyi anlayacaksınız. Kısa saç kullanımın avantajlarını bu linkdeki yazımızda detaylı olarak anlatmıştık. Bu avantajlar dezavantaja da dönüşebilir, şimdiyse kısa saçın birkaç dezavantajdan bahsedelim;

Yüz ifadesi: Kısa saç stili yüzünüzde belirgin olmayan bazı şeyleri ortaya çıkarır. Bu yüzden bu saç stili yüz hatları konusunda kendine güvenen kişiler için daha uygun bir modeldir. Bunun dışında aniden uzun saçtan kısa saça geçme olgusuna alışmak uzun sürenizi alabilir.

Boyu daha uzun gösterme: Bu iyi bir özellik olarak görülebilir fakat yeterince uzun bir insansanız, kısa saç stili boyunuzun uzun olduğunu daha çok belirginleştirir ve sizi daha uzun gösterir.

Kesimden sonra eskiye dönme isteği: Saç kesiminizden memnun kalmazsanız geri dönüşünüz ya da saç kesiminizi reddetme fırsatınız olmaz. Saçınızın uzaması uzun süre alabilir ve hatta eski uzunluğuna hiç ulaşmayabilir.Saçın Bakımı: Kısa saç stili sürekli kesim gerektirir. Saçınızın şeklini korumak istiyorsanız, kuaför salonlarına daha çok gitmeniz gerekecektir.