Türbanny Show

Posted by ByGOGO On 0 yorum

Merhaba sevgili okuyucular. Koordinatları veriyorum…  Her yaz tekrarlananTürbanny Show gene Pendik-Kartal arası, Yunus Kumcular iskelesinin hemen yanında… Saatler hep aynı; 14:00-19:00 arası… Ayıp yahu! İnin bari kayalıklarda yapın!..

Zeytinburnu- Sarayburnu arası şeritte Türbanny Show tüm hızıyla devam ediyor… 

Kayalıklara yuvalanan en az 128 Türbanlı, öpüşüp koklaşırken görüldü. Bu rakamı akşamüstü olunca rahatlıkla 5’e çarpabilirsiniz. Ayıp yahu! İnin bari kayalıklarda yapın dedik diye, öyle bir abarttılar ki, kayalıklarda fare arayan sokak kedileri bile afallayıp kaçıştı!
Gülhane Parkı’nda aşne-fişne eden -dini bütün- tesettürlü güruh, Takunya Libidocusu sitesinin yazılarından sonra toplu şekilde Yıldız parkı civarına taşındı.Banklarda öpüşmeyin, ayıp yahu! dediğimiz için çalılıkların arasına kaçışan türbanlılardan birisi, küçük çocuğunu işeten bir kadının çantasını kafasına yedi.Türbanny Show, türban’ın biraz ıslanmasıyla bir ceviz ağacının dibinde son buldu. Abdest mabdest hepsi birden kaçıverdi.

Bu satırları yazarken, koordinatları taksit taksit vermek yerine, acaba bütün İstanbul’un haritasını mı açsak önünüze diye düşünmeden edemiyorum.

Sarıyer- Bebek arası kaldırım kenarlarında manitalarıyla aşk yaşayan…

Kadıköy-Moda parkını tesettür cennetine çeviren…

Sütlüce-Eyüp mezarlığı, kuş konmaz türbanlı…

Yıldız’ı, Gülhane’yi, Tophane’yi tesettürhaneye döndüren muhafazakargençliği sürekli eleştirsek de; biz burada boşuna tırmalıyoruz kardeşim… Millete öyle bir alıştırdılar ki bu tabloyu, eskiden zenci görünce dönüp uzun uzun bakan ahali, artık sokakta öpüşüp koklaşan türbanlı gördüğünde oralı bile olmuyor.

Birileri bu işten oldukça iyi besleniyor!.. Amerika mı desem, İsrail mi desem…

En sonunda biz de; Takunya Libidocusu markalı türban üretip, bu sektöre gireceğiz gibi gözüküyor…

Hasan Eser uzaktan bağırıyor…

Hoooppp abi, dur biraz… Asıl Türbanny Show Alaeddin Tepesi’nde.

Hele Konya’ya gel de, gör biraz…
ALINTIDIR:
Cem Akkılıç
10 Temmuz 2011

Cem Akkılıç'ı Canı Gönülden Destekliyoruz... 

Orjınal yazı Linki : Takunya Libidocusu