ÉEOSE İle Kendinizi Yenileyin

Posted by ByGOGO On 0 yorum

Dermokozmetik alanında son yılların en büyük buluşu piyasaya çıktı. ÉEOSE Laboratuvarlarında uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen ÉEOSE Kaş ve Kirpik serumu ile artık daha uzun kirpiklere ve daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz… ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu ile yıllardır beklediğiniz mucize gerçeğe dönüşüyor.
Her kadının hayali uzun ve gür kirpikler ÉEOSE ile artık hayal değil. Gerçek kirpiklerinizin doğallığını bozmadan, uzamasına ve gürleşmesine yardımcı olan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırıyor. Etkinliği klinik testlerle de kanıtlanmış. ÉEOSE Serum, kirpiklerinizde 6. haftanın sonunda ise %72’lere varan bir yoğunluk sağlıyor. Kaşların yoğunlaşması için de kullanılabilen ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu içeriğindeki Akıllı Peptide Molekülleri ile cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri uzatmada ve gürleştirmede etkili oluyor.

Günde sadece bir kez sıvı bir eyeliner gibi sürülen ÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü bir etki gösteriyor. ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.
ÉEOSE’nin etkinliği ve güvenilirliği, Amerika ve Almanya’nın saygın laboratuarlarında dermatologlar gözetiminde yapılan klinik çalışmalarla test edilen bu yepyeni ürünün fiyatı ise 93 TL…

Bu özel ürünü tüm eczanelerde bulabilirsiniz.